Visual Merchandising, Gdańsk

Pragniemy zaoferować Visual Merchandising. Jest to szkolenie, którego przebieg ma planowany początek w dniu 2012-12-01 i potrwa ono do 2013-01-01. Organizatorem jest firma Instytut Wolnej Myśli, która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Dodano także, iż jest ono związane z kategorią: Marketingowe, Sprzedaż, handlowe, reklama, perswazja, marketing/reklama, zarządzanie sprzedażą. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Dodatkowo, oferta ma oznaczenie e-learning, a to znaczy, że nie posiada wyznaczonej dokładnej lokalizacji. Nie jest także wymagana fizyczna obecności. Jest to efektem pośrednictwa komputera jako kanału transmisjidanych audiowizualnych.

Umieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez firmę na 528.90 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Kończąc przypominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Visual Merchandising, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Sprzedaż, handlowe, reklama, perswazja, marketing/reklama, zarządzanie sprzedażą – zachęca Instytut Wolnej Myśli posiadająca swą siedzibę w mieście Gdańsk.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Visual Merchandising.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *