Visual Merchandising, Gdańsk

Szkolenie o nazwie Visual Merchandising, które tutaj prezentujemy, jest jednym z oferty firmy szkoleniowej Instytut Wolnej Myśli. Szczegóły opisu pozwalają zauważyć, iż ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2013-01-01 oraz zakończy się 2013-02-01.

Wspomniano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Marketingowe, Sprzedaż, handlowe, reklama, perswazja, marketing/reklama, zarządzanie sprzedażą. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Pomyślmy… Czym jest szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie słownikowe, jest to pewna aktywność mająca za cel poprawę ogólnych lub zawodowych kwalifikacji potrzebnych do wykonywania pracy lub też samego jej zdobycia.

Dodatkowo, oprócz kategorii, szkolenie ma oznaczenie e-learning, a to oznacza, że nie ma dokładnej lokalizacji. Nie jest także wymagana osobista obecności. Jest to efektem użycia komputera jako kanału transmisjidanych audiowizualnych.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą oszacowano przez prowadzących na 528.90 PLN.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Pomyślmy, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu będą dostępne. Co w przypadku intensywnych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać samemu. O wszystko to najlepiej zapytać firmę, jeśli nie było wspomniane w opisie.

Na koniec przypominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Visual Merchandising, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Sprzedaż, handlowe, reklama, perswazja, marketing/reklama, zarządzanie sprzedażą – zachęca Instytut Wolnej Myśli z siedzibą w mieście Gdańsk.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Visual Merchandising.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *