Tworzenie komponentów EJB – EJB/OUTEFS (EFS)., Wrocław

Oferujemy Państwu kolejne szkolenie Altkom Akademia S.A. zatytułowane: Tworzenie komponentów EJB – EJB/OUTEFS (EFS).. Według organizatora i informacji podanych do wiadomości chętnych, termin ma przewidziany początek w dniu 2013-01-07, zaś koniec 2013-01-10.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została związana z kategorią: Informatyczne IT, administracja IT, programowanie, systemy komputerowe.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie zarezerwowana przez organizatora w Altkom Akademia S.A. Oddział Wrocław. Dla obiektu tego położenie zostało wyznaczone jako Wrocław województwo Dolnośląskie.

Opisane tu wyżej szkolenie należy bezpłatnych. Fakt ten może wynikać z dofinansowania. O tę ewentualność można dopytać bezpośrednio organizatora.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Na zakończenie wspominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu Tworzenie komponentów EJB – EJB/OUTEFS (EFS)., przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, administracja IT, programowanie, systemy komputerowe – zaprasza Altkom Akademia S.A. z siedzibą w miejscowości m. st. Warszawa.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Tworzenie komponentów EJB – EJB/OUTEFS (EFS)..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *