Java EE (Web services), Warszawa

Prezentujemy nowe szkolenie Expose Sp. z o.o. o nazwie: Java EE (Web services). Według prowadzących i detali podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma przewidziany początek w dniu 2013-02-18 i potrwa ono do 2013-02-22.

Zaznaczono także, iż jest ono związane z kategorią: Informatyczne IT, programowanie. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie deklarowana przez firmę w Biuro Expose Sp. z o.o.. Dla obiektu tego miejsce zostało zaznaczone jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Zapytajmy siebie, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy wyżywienia będą dostępne. Co w przypadku ciągłych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać osobno. O wszystko to najlepiej zapytać prowadzących, jeśli nie było napisane w opisie.

Warto zobaczyć z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy zamknięte. Gdy tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie zmniejszyć ilość szkoleń.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez prowadzących na 3388.65 PLN.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu Rabat. Potrwa ona na czas nieokreślony i rabat wynosi według organizatorów 5%.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Na zakończenie wspominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu Java EE (Web services), przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, programowanie – zaprasza Expose Sp. z o.o. posiadająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Java EE (Web services).

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *