Tworzenie biznes planów/studium wykonywalności z uwzględnieniem specyfiki projektów unijnych – szkol, Wrocław

Pragniemy Państwu zaprezentować Tworzenie biznes planów/studium wykonywalności z uwzględnieniem specyfiki projektów unijnych – szkol. Jest to szkolenie, którego termin nie posiada jednoznacznie określonego startu. Organizatorem jest firma „Habitat” Sp. z o.o., która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została dodana z kategorią: Dotacje Europejskie, Biznesowe, finanse, pisanie wniosków unijnych.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Obiekt szkoleniowy.Położenie jest w ofercie podane jako Wrocław woj. Dolnośląskie.

Zastanówmy się… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to pewna forma zajęć pozaszkolnych mająca za cel udoskonalanie ogólnych lub zawodowych zdolności koniecznych do wykonywania pracy lub też samego jej zdobycia.

Pomyślmy, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w przypadku intensywnych kilkudniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w koszt czy należy o to zadbać osobno. O wszystko to najlepiej zapytać organizatora, jeśli nie zostało wspomniane w opisie.

Opisywane tu wyżej szkolenie należy do kategorii darmowych. Może to być efektem dofinansowania. O tę ewentualność należy dopytać organizatora.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Ważną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Na koniec przypominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Tworzenie biznes planów/studium wykonywalności z uwzględnieniem specyfiki projektów unijnych – szkol, przypisanego do kategorii – Dotacje Europejskie, Biznesowe, finanse, pisanie wniosków unijnych – zaprasza „Habitat” Sp. z o.o. mająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Tworzenie biznes planów/studium wykonywalności z uwzględnieniem specyfiki projektów unijnych – szkol.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *