Pracownik administracyjno-biurowy, Poznań

Chcemy przedstawić Pracownik administracyjno-biurowy. Jest to szkolenie, którego data ma planowany początek w dniu 2013-02-23 i potrwa ono do 2013-02-24. Organizatorem jest MatiConsulting, która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Zaznaczono także, iż jest ono powiązane z kategorią: Firmowe, Administracja, fundacje, pracownik biurowy, inne, sekretariat, zarządzanie biurem. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Zastanówmy się, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia będą dostępne. Co w sytuacji intensywnych kilkudniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać samodzielnie. O wszystko to można zapytać firmę, jeśli nie zostało napisane w opisie.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Obiekt szkoleniowy.Miejsce jest w ofercie wyznaczone jako Poznań województwo Wielkopolskie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą oszacowano przez organizatora na 990.00 PLN.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu First Minute. Obowiązuje ona na czas nieokreślony i upust jest równa według firmy 10%.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Na koniec przypominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Pracownik administracyjno-biurowy, przypisanego do kategorii – Firmowe, Administracja, fundacje, pracownik biurowy, inne, sekretariat, zarządzanie biurem – zaprasza MatiConsulting z siedzibą w miejscowości Książ Wlkp..

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Pracownik administracyjno-biurowy.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *