Trening uważności – Odkryj swój potencjał (Limitowana Edycja), Kraków

Szkolenie zatytułowane Trening uważności – Odkryj swój potencjał (Limitowana Edycja), które tutaj prezentujemy, jest jednym z oferty firmy AVENHANSEN Sp. z o.o.. Detale opisu pozwalają dostrzec, iż ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-12-10 i potrwa ono do 2012-12-11.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została związana z kategorią: Biznesowe, Interpersonalne, umiejętności osobiste, zarządzanie zespołem, kompetencje biznesowe, efektywna komunikacja, rozwój osobisty, inteligencja emocjonalna.

W ogłoszeniu organizatorzy zadeklarowali jako miejsce odbywania szkolenia Hotel*** w centrum. Dla tego obiektu dane teleadresowe zostały wyszczególnione jako Kraków woj. Małopolskie.

Kwota szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Łącznie z nim szkolenie osiąga cenę brutto na poziomie 713.40.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla sugerowanej liczby uczestników. Dobrze także sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przełożenie na inny, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Na koniec przypominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu Trening uważności – Odkryj swój potencjał (Limitowana Edycja), przypisanego do kategorii – Biznesowe, Interpersonalne, umiejętności osobiste, zarządzanie zespołem, kompetencje biznesowe, efektywna komunikacja, rozwój osobisty, inteligencja emocjonalna – zaprasza AVENHANSEN Sp. z o.o. posiadająca swą siedzibę w mieście Kraków.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Trening uważności – Odkryj swój potencjał (Limitowana Edycja).

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *