Sztuka prezentacji i wystąpień publicznych, Kraków

Data szkolenia : Sztuka prezentacji i wystąpień publicznych, ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-12-17 i potrwa ono do 2012-12-18. Jesteśmy znani jako AVENHANSEN Sp. z o.o. i organizator szkoleń i pragniemy przedstawić Państwu jedno z nich.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została związana z kategorią: Dział Personalny HR, Interpersonalne.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie zarezerwowana przez prowadzących w Hotel*** w centrum. Dla obiektu tego miejsce zostało wyznaczone jako Kraków województwo Małopolskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez firmę na 1574.40 PLN.

Firma dla tego szkolenia podali typ promocji jako First Minute i, w stosunku do ceny wyjściowej, to 100 PLN, a czas jej obowiązywania określono jako na czas nieokreślony.

Sale powinny być odpowiednie dla sugerowanej ilości uczestników. Warto także zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przełożenie na inny, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Kończąc wspominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Sztuka prezentacji i wystąpień publicznych, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Interpersonalne – zachęca AVENHANSEN Sp. z o.o. mająca siedzibę w miejscowości Kraków.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: Sztuka prezentacji i wystąpień publicznych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *