TRENING RADZENIA SOBIE ZE STRESEM (24-25 listopada), Wrocław), Wrocław

Chcemy Państwu przedstawić TRENING RADZENIA SOBIE ZE STRESEM (24-25 listopada), Wrocław). Jest to szkolenie, którego przebieg ma przewidziany start w dniu 2012-11-24 i potrwa ono do 2012-11-25. Organizatorem jest Laboratorium Nowych Perspektyw, która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została dodana z kategorią: Interpersonalne, Coachingowe.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty zapowiadana przez organizatora w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego miejsce zostało podane jako Wrocław województwo Dolnośląskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego doliczeniu uzyskujemy wartość brutto, którą wyceniono przez firmę na 390.00 PLN.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają prościej. Tyle że podanie wyłącznie nazwy miasta nie jest dokładnie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym prędzej może wyjść na jaw, że uczestnicy wskażą problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dotarcie nie jest niezbyt prosty lub znalezienie parkingu bywa trudne.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Pomyślmy… Czym charakteryzuje się szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie słownikowe, jest to aktywność mająca na celu uzupełnienie ogólnych lub zawodowych zdolności koniecznych do wykonywania pracy albo samego jej zdobycia.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu TRENING RADZENIA SOBIE ZE STRESEM (24-25 listopada), Wrocław), przypisanego do kategorii – Interpersonalne, Coachingowe – zaprasza Laboratorium Nowych Perspektyw posiadająca siedzibę w mieście Wrocław.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: TRENING RADZENIA SOBIE ZE STRESEM (24-25 listopada), Wrocław).

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *