ASERTYWNOŚĆ – trening we Wrocławiu – 26-27.01.2013, Wrocław

Szkolenie zatytułowane ASERTYWNOŚĆ – trening we Wrocławiu – 26-27.01.2013, które Państwu tutaj przedstawiamy, jest jednym z oferty firmy Laboratorium Nowych Perspektyw. Szczegóły opisu pozwalają stwierdzić, iż ma planowany start w dniu 2013-01-26, zaś koniec 2013-01-27.

Zaznaczono także, iż jest ono związane z kategorią: Dział Personalny HR, Interpersonalne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

W ogłoszeniu prowadzący wskazali jako miejsce odbywania szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu miejsce zostały zaznaczone jako Wrocław województwo Dolnośląskie.

Zamieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez firmę na 390.00 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Tyle że podanie wyłącznie nazwy miasta nie jest w pełni dobrze ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym łatwiej może się okazać, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dojazd nie jest niezbyt prosty lub znalezienie miejsca postoju jest kłopotliwe.

Istotną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Na koniec przypominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu ASERTYWNOŚĆ – trening we Wrocławiu – 26-27.01.2013, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Interpersonalne – zachęca Laboratorium Nowych Perspektyw mająca siedzibę w miejscowości Wrocław.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: ASERTYWNOŚĆ – trening we Wrocławiu – 26-27.01.2013.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *