TRENING ASERTYWNOŚCI I RADZENIA SOBIE ZE STRESEM – RELAKSACJA – BUSINESS STUDIO, Warszawa

Data szkolenia zatytułowanego: TRENING ASERTYWNOŚCI I RADZENIA SOBIE ZE STRESEM – RELAKSACJA – BUSINESS STUDIO, jest przewidziany w dniu 2012-12-19. Jesteśmy znani jako BUSINESS STUDIO Szkolenia dla biznesu i organizator szkoleń i chcemy zaoferować Państwu jedno z nich.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została dodana z kategorią: Biznesowe, Interpersonalne, umiejętności osobiste, zarządzanie zespołem, kompetencje biznesowe, asertywność, rozwój osobisty, radzenie sobie ze stresem.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty zapowiadana przez prowadzących w sala szkoleniowa BUSINESS STUDIO. Dla obiektu tego miejsce zostało podane jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Warto sprawdzić z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy może zamknięte. Gdy tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Czasem jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może skutecznie zmniejszyć liczbę szkoleń.

Wartość szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Wraz z nim szkolenie osiąga cenę brutto na poziomie 1228.77.

Ważną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Ważną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Na sam koniec przypominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu TRENING ASERTYWNOŚCI I RADZENIA SOBIE ZE STRESEM – RELAKSACJA – BUSINESS STUDIO, przypisanego do kategorii – Biznesowe, Interpersonalne, umiejętności osobiste, zarządzanie zespołem, kompetencje biznesowe, asertywność, rozwój osobisty, radzenie sobie ze stresem – zachęca BUSINESS STUDIO Szkolenia dla biznesu mająca siedzibę w miejscowości Piaseczno.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: TRENING ASERTYWNOŚCI I RADZENIA SOBIE ZE STRESEM – RELAKSACJA – BUSINESS STUDIO.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *