TRENING ASERTYWNOŚCI I RADZENIA SOBIE ZE STRESEM – RELAKSACJA – BUSINESS STUDIO, Warszawa

Szkolenie o nazwie TRENING ASERTYWNOŚCI I RADZENIA SOBIE ZE STRESEM – RELAKSACJA – BUSINESS STUDIO, które tutaj prezentujemy, jest jednym z pełniejszej oferty firmy BUSINESS STUDIO Szkolenia dla biznesu. Szczegóły opisu pozwalają zauważyć, iż jest przewidziany w dniu 2012-11-22.

Zaznaczono także, iż jest ono związane z kategorią: Biznesowe, Interpersonalne, umiejętności osobiste, zarządzanie zespołem, kompetencje biznesowe, asertywność, rozwój osobisty, radzenie sobie ze stresem. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie zarezerwowana przez organizatora w sala szkoleniowa BUSINESS STUDIO. Dla obiektu tego miejsce zostało określone jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez organizatora na 1228.77 PLN.

Sale powinny być dopasowane dla maksymalnej liczby uczestników. Warto także zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Kończąc przypominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu TRENING ASERTYWNOŚCI I RADZENIA SOBIE ZE STRESEM – RELAKSACJA – BUSINESS STUDIO, przypisanego do kategorii – Biznesowe, Interpersonalne, umiejętności osobiste, zarządzanie zespołem, kompetencje biznesowe, asertywność, rozwój osobisty, radzenie sobie ze stresem – zaprasza BUSINESS STUDIO Szkolenia dla biznesu posiadająca siedzibę w miejscowości Piaseczno.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: TRENING ASERTYWNOŚCI I RADZENIA SOBIE ZE STRESEM – RELAKSACJA – BUSINESS STUDIO.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *