Trening Asertywności, Gdańsk

Oferujemy następne szkolenie firmy Perspecta pt.: Trening Asertywności. Według prowadzących i informacji podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest planowany w dniu 2012-11-03.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została powiązana z kategorią: Interpersonalne, Coachingowe.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Perspecta.Miejsce jest w ofercie podane jako Gdańsk województwo Pomorskie.

Kwota szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga kwotę brutto w wysokości 307.50.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Tyle że podanie wyłącznie nazwy miasta nie jest właściwie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym szybciej może się okazać, że uczestnicy wskażą problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dojazd nie zawsze jest łatwy lub znalezienie miejsca postoju jest utrudnione.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Zdefiniujmy sobie… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje, jest to pewna aktywność posiadająca za cel uzupełnienie ogólnych lub zawodowych zdolności wymaganych do wykonywania pracy lub samego jej zdobycia.

Kończąc przypominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Trening Asertywności, przypisanego do kategorii – Interpersonalne, Coachingowe – zachęca Perspecta mająca swą siedzibę w mieście Gdańsk.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Trening Asertywności.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *