Trening Asertywności

Data szkolenia pt.: Trening Asertywności, jest przewidziany w dniu 2012-11-27. Jesteśmy znani jako Perspecta i organizator szkoleń i pragniemy zaoferować jedno z nich.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została połączona z kategorią: Interpersonalne, Coachingowe.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie zarezerwowana przez organizatora w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego nie zostało dokładnie w ofercie podane, gdzie miałby się on znajdować.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy wartość brutto, którą wyceniono przez organizatora na 0.00 PLN.

Ważną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Istotną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Na zakończenie wspominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Trening Asertywności, przypisanego do kategorii – Interpersonalne, Coachingowe – zachęca Perspecta posiadająca siedzibę w miejscowości Gdańsk.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Trening Asertywności.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *