TRENING ASERTYWNEJ KOMUNIKACJI. ROZWIĄZYWANIE KONFLIKTÓW I OBRONA PRZED MANIPULACJĄ, Zakopane

Przedstawiamy kolejne szkolenie EDU-SKILLS SZKOLENIA o nazwie: TRENING ASERTYWNEJ KOMUNIKACJI. ROZWIĄZYWANIE KONFLIKTÓW I OBRONA PRZED MANIPULACJĄ. Według prowadzących i detali podanych do wiadomości chętnych, termin ma planowany start w dniu 2012-09-24 oraz zakończy się 2012-09-26.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została powiązana z kategorią: Dział Personalny HR, Interpersonalne, praca w zespole, kadry i płace, asertywność, efektywna komunikacja, rozwój osobisty.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie zapowiadana przez firmę w Hotel Czarny Potok***. Dla obiektu tego miejsce zostało określone jako Zakopane woj. Małopolskie.

Zastanówmy się, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w sytuacji ciągłych wielodniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w koszt czy należy o to zadbać samemu. O wszystko to można zapytać firmę, jeśli nie było wspomniane w opisie.

Warto sprawdzić z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy może zamknięte. Jeśli tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może bardzo ograniczyć ilość szkoleń.

Wartość szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Razem z nim szkolenie osiąga cenę brutto na poziomie 2152.50.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu Last Minute. Potrwa ona do dnia 2012-09-18 i rabat jest równa według firmy 100 PLN.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Ważną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu TRENING ASERTYWNEJ KOMUNIKACJI. ROZWIĄZYWANIE KONFLIKTÓW I OBRONA PRZED MANIPULACJĄ, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Interpersonalne, praca w zespole, kadry i płace, asertywność, efektywna komunikacja, rozwój osobisty – zaprasza EDU-SKILLS SZKOLENIA mająca siedzibę w mieście Lublin.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: TRENING ASERTYWNEJ KOMUNIKACJI. ROZWIĄZYWANIE KONFLIKTÓW I OBRONA PRZED MANIPULACJĄ.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *