MS 6425,6426 Konfiguracja i rozwiązywanie problemów usług katalogowych Microsoft Server 2008 Active, Skawina

Pragniemy zaoferować MS 6425,6426 Konfiguracja i rozwiązywanie problemów usług katalogowych Microsoft Server 2008 Active. Jest to szkolenie, którego termin ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2012-09-30 oraz zakończy się 2012-12-31. Organizatorem jest IT Szkolenia, która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została powiązana z kategorią: Informatyczne IT, administracja IT.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie zapowiadana przez organizatora w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego miejsce zostało zaznaczone jako Skawina województwo Małopolskie.

Zdefiniujmy sobie… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje, jest to forma zajęć pozaszkolnych mająca za cel poprawę ogólnych lub zawodowych kwalifikacji potrzebnych do wykonywania zawodu bądź też jej zdobycia.

Wartość szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 0%. Razem z nim szkolenie osiąga wartość brutto na poziomie 440.00.

Istotną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Na zakończenie wspominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu MS 6425,6426 Konfiguracja i rozwiązywanie problemów usług katalogowych Microsoft Server 2008 Active, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, administracja IT – zaprasza IT Szkolenia z siedzibą w mieście Wrocław.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: MS 6425,6426 Konfiguracja i rozwiązywanie problemów usług katalogowych Microsoft Server 2008 Active.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *