Transport i spedycja międzynarodowa – umowy, ubezpieczenia, konwencja CMR, Warszawa

Przedstawiamy Państwu kolejne szkolenie firmy J.G.Training szkolenia specjalistyczne pt.: Transport i spedycja międzynarodowa – umowy, ubezpieczenia, konwencja CMR. Według organizatora i informacji podanych do wiadomości chętnych, termin ma przewidziany start w dniu 2012-12-13 oraz zakończy się 2012-12-14.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została dodana z kategorią: Zawodowe, Logistyka.

Warto sprawdzić z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy zamknięte. Gdy tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Czasem jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może skutecznie ograniczyć liczbę szkoleń.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty deklarowana przez firmę w Hotel Parkowa Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Dla obiektu tego miejsce zostało wyznaczone jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez firmę na 1463.70 PLN.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Niestety podanie tylko nazwy miasta nie jest zbyt dobrze ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym szybciej może wyjść na jaw, że uczestnicy wskażą problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dotarcie nie zawsze jest prosty lub znalezienie parkingu jest utrudnione.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Na sam koniec wspominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Transport i spedycja międzynarodowa – umowy, ubezpieczenia, konwencja CMR, przypisanego do kategorii – Zawodowe, Logistyka – zachęca J.G.Training szkolenia specjalistyczne posiadająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Transport i spedycja międzynarodowa – umowy, ubezpieczenia, konwencja CMR.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *