Gospodarcze procedury celne, Warszawa

Oferujemy Państwu kolejne szkolenie J.G.Training szkolenia specjalistyczne zatytułowane: Gospodarcze procedury celne. Według organizatora i szczegółów podanych do wiadomości chętnych, termin jest przewidziany w dniu 2012-11-15.

Zasugerowano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Prawne, handlowe, celne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie deklarowana przez organizatora w Hotel Parkowa Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Dla obiektu tego miejsce zostało określone jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Kwota szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Razem z nim szkolenie osiąga cenę brutto w wysokości 725.70.

Sale powinny być dopasowane dla sugerowanej liczby uczestników. Warto też sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przełożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Zastanówmy się, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu będą dostępne. Co w sytuacji intensywnych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać samemu. O wszystko to można zapytać prowadzących, jeśli nie zostało zaznaczone w opisie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Gospodarcze procedury celne, przypisanego do kategorii – Prawne, handlowe, celne – zaprasza J.G.Training szkolenia specjalistyczne mająca siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Gospodarcze procedury celne.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *