Ticketik.pl – platforma zarządzania organizacją i sprzedażą biletów na eventy

Ticketik – doskonałe wsparcie w organizacji eventów
Planujesz koncert, mecz, a może po prostu imprezę? Szukasz poręcznego narzędzia, które ułatwi Ci promocję Twojego eventu oraz sprzedaż biletów? Nic prostszego! Użyj platformy Ticketik (www.ticketik.pl) i odkryj, jak przyjemna może być organizacja eventu, kiedy korzystasz z tak profesjonalnego wsparcia.

Przyciągnij zainteresowanych

Niezależnie od tego, czy Twój planowany event to impreza muzyczna, sportowa czy też jeszcze inna – kluczem do sukcesu jest zebranie odpowiednio dużej publiczności. To właśnie kibice motywują drużyny sportowe do gry, fani zespołu do jego występu i przede wszystkim od frekwencji na trybunach zależy sukces finansowy Twojej imprezy. Dlatego nie warto jest ryzykować z powierzeniem tak ważnego zadania niepewnym zespołom. Lepiej oddać się w ręce profesjonalistów, zachowując zarazem cały czas kontrolę nad procesem promocji eventu oraz dystrybucji biletów.

Platforma Ticketik to zakątek Sieci, znany internautom z tego, że skupia on w sobie informacje oraz bilety na wiele różnorodnych imprez, meczy i wydarzeń kulturalnych. Warto zatem dołączyć do tak wyborowego towarzystwa i umożliwić innym łatwe odnalezienie informacji o naszym evencie, a także zakup biletów. Ticketik to doskonałe narzędzie, które pozwala precyzyjnie zaplanować i przeprowadzić kampanię promocyjną każdego rodzaju imprezy. Przystępując do platformy otrzymasz własną stronę internetową, program do sprzedaży biletów z pełną możliwością jego obsługi i kontroli, a informacja o Twoim evencie trafi także na fanpejdż Ticketik na Facebook’u, dzięki czemu dotrzesz do niezwykle szerokiego grona odbiorców. Co zaś się tyczy samych biletów, będziesz mógł zaprojektować ich design całkowicie wedle własnych preferencji.

Poznaj listę gości

Nowoczesne rozwiązania platformy Ticketik pozwalają Ci nie tylko na zdobycie zainteresowania ze strony potencjalnych gości, ale i na skontrolowanie tego, kim oni właściwie będą. Użytkownicy tego systemu pozostawiają w nim swoje dane osobiste. Dla nich opłaca się to, ponieważ dzięki karcie lojalnościowej mogą oni skorzystać ze zniżek przy zakupie biletów. Dla Ciebie oznacza to możliwość czuwania nad listą gości i zarządzania ich obecnością na Twojej imprezie. W przypadku imprez sportowych taka możliwość to swoista gwarancja bezpieczeństwa, która przyciągnie na wydarzenie osoby, mogące bez obaw będą przyjść w towarzystwie swoich drugich połówek oraz pociech.

Do gamy wielu użytecznych narzędzi internetowych w Ticketik otrzymujesz również dane statystyczne. Pozwala to kontrolować proces sprzedaży biletów i obserwować, jak rosną Twoje zyski. To wyjątkowo przydatna funkcja dla osób, które sporządzają raporty ze sprzedaży, by następnie przedłożyć je swoim przełożonym lub zarządowi. Do zarządzania promocją eventu, jak również samą sprzedażą biletu nie będziesz już potrzebować tabunu ludzi, analityków statystycznych ani kas. Co więcej, za pośrednictwem aplikacji Ticketik możesz zaplanować także swój budżet. Przed organizacją eventu określasz sam, jak wysokie zyski finansowe chcesz osiągnąć, a jeśli w trakcie sprzedaży okaże się, że założona kwota znacząco przekracza stan faktyczny, inteligentny system zaproponuje Ci dodatkowe rozwiązanie tej sytuacji. W podobny sposób możesz również zarządzać dostępnością karnetów i wejściówek typu VIP na swoją imprezę, kontrolować ich cenę oraz ilość.

Ticketik to komfortowe i niezwykle pomocne narzędzie zarówno dla początkujących jak i profesjonalnych organizatorów eventów. Korzystanie z tej nowoczesnej platformy usprawnia wiele elementów promocji wydarzenia, pozwala na wieloaspektowe zarządzanie zyskami oraz procesem sprzedaży i gwarantuje jej użytkownikom oszczędność czasu, pieniędzy i ewentualnego stresu.

Skorzystaj z platformy www.ticketik.pl – organizacja zarządzania sprzedażą biletów na eventy.

, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *