Techniki sprzedaży – obsługa klienta, Katowice

Prezentujemy następne szkolenie firmy Business Center 1 o nazwie: Techniki sprzedaży – obsługa klienta. Według organizatora i szczegółów podanych do wiadomości chętnych, termin ma przewidziany start w dniu 2012-11-22 oraz zakończy się 2012-11-23.

Dodano także, iż jest ono związane z kategorią: Zawodowe, Coachingowe, menedżerski, handlowców, handlowe, trenerskie, administracja. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

W ogłoszeniu prowadzący zapowiadają jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Business Center 1. Dla tego obiektu dane teleadresowe zostały wyszczególnione jako Katowice województwo Śląskie.

Zamieszczone tu szkolenie jest wycenione przez organizatora na 899.00 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Na zakończenie wspominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Techniki sprzedaży – obsługa klienta, przypisanego do kategorii – Zawodowe, Coachingowe, menedżerski, handlowców, handlowe, trenerskie, administracja – zaprasza Business Center 1 posiadająca siedzibę w mieście Katowice.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Techniki sprzedaży – obsługa klienta.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *