Negocjacje w biznesie, Katowice

Szkolenie o nazwie Negocjacje w biznesie, które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z pełniejszej oferty firmy Business Center 1. Szczegóły opisu pozwalają dostrzec, iż ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-11-15, zaś koniec 2012-11-16.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została dodana z kategorią: Menedżerskie, Biznesowe, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, marketing i sprzedaż, praca w zespole, systemy motywacyjne, negocjacje i mediacje, sprzedaż/handlowe, negocjacje, zarządzanie.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty przewidywana przez organizatora w Business Center 1. Dla obiektu tego miejsce zostało podane jako Katowice województwo Śląskie.

Cena szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 0%. Wraz z nim szkolenie osiąga cenę brutto w wysokości 899.00.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają prościej. Niestety podanie tylko nazwy miasta nie jest w pełni dobrze ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym łatwiej może się okazać, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dotarcie nie zawsze jest prosty lub znalezienie parkingu bywa utrudnione.

Ważną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Na zakończenie wspominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Negocjacje w biznesie, przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Biznesowe, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, marketing i sprzedaż, praca w zespole, systemy motywacyjne, negocjacje i mediacje, sprzedaż/handlowe, negocjacje, zarządzanie – zaprasza Business Center 1 mająca swą siedzibę w miejscowości Katowice.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Negocjacje w biznesie.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *