Techniki Sprzedaży i Obsługa Klienta Szkolenie Otwarte, Gdańsk

Chcemy Państwu zaprezentować Techniki Sprzedaży i Obsługa Klienta Szkolenie Otwarte. Jest to szkolenie, którego termin ma planowany start w dniu 2012-12-01 oraz zakończy się 2012-12-02. Organizatorem jest Perspecta, która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została dodana z kategorią: Sprzedaż, Menedżerskie, sprzedaż/handlowe, obsługa klienta.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował PERSPECTA.Miejsce jest w ofercie zaznaczone jako Gdańsk woj. Pomorskie.

Kwota szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Wraz z nim szkolenie osiąga cenę brutto w wysokości 613.77.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Ważną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Na sam koniec wspominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Techniki Sprzedaży i Obsługa Klienta Szkolenie Otwarte, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Menedżerskie, sprzedaż/handlowe, obsługa klienta – zaprasza Perspecta mająca swą siedzibę w miejscowości Gdańsk.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Techniki Sprzedaży i Obsługa Klienta Szkolenie Otwarte.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *