Techniki Sprzedaży i Obsługa Klienta Szkolenie Otwarte, Gdańsk

Pragniemy Państwu zaoferować Techniki Sprzedaży i Obsługa Klienta Szkolenie Otwarte. Jest to szkolenie, którego przebieg ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-12-08, zaś koniec 2012-12-09. Organizatorem jest firma Perspecta, która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została powiązana z kategorią: Sprzedaż, Menedżerskie, sprzedaż/handlowe, obsługa klienta.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział PERSPECTA.Położenie jest w ofercie określone jako Gdańsk województwo Pomorskie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez prowadzących na 613.77 PLN.

Sale powinny być dopasowane dla sugerowanej liczby uczestników. Warto także zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Na sam koniec wspominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Techniki Sprzedaży i Obsługa Klienta Szkolenie Otwarte, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Menedżerskie, sprzedaż/handlowe, obsługa klienta – zaprasza Perspecta posiadająca siedzibę w mieście Gdańsk.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Techniki Sprzedaży i Obsługa Klienta Szkolenie Otwarte.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *