Techniki sprzedaży – formuła Easy Sell, Warszawa

Pragniemy Państwu zaprezentować Techniki sprzedaży – formuła Easy Sell. Jest to szkolenie, którego data jest planowany w dniu 2013-01-24. Organizatorem jest firma Akademia Marketingu ATRIUM, która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została związana z kategorią: Marketingowe, Sprzedaż, handlowe, obsługa klienta, techniki sprzedaży, zarządzanie sprzedażą.

W ogłoszeniu prowadzący zadeklarowali jako miejsce odbywania szkolenia Akademia Centrum. Dla tego obiektu dane są zaznaczone jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy wartość brutto, którą oszacowano przez firmę na 971.70 PLN.

Sale powinny być adekwatne dla maksymalnej liczby uczestników. Warto też zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przełożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Na koniec wspominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Techniki sprzedaży – formuła Easy Sell, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Sprzedaż, handlowe, obsługa klienta, techniki sprzedaży, zarządzanie sprzedażą – zachęca Akademia Marketingu ATRIUM posiadająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Techniki sprzedaży – formuła Easy Sell.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *