Merchandising – efektywna ekspozycja towaru, Warszawa

Przebieg szkolenia pt.: Merchandising – efektywna ekspozycja towaru, jest planowany w dniu 2012-12-11. Jesteśmy znani jako Akademia Marketingu ATRIUM i prowadzący szkolenia i chcemy zaprezentować Państwu jedno z nich.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została powiązana z kategorią: Marketingowe, Sprzedaż, handlowe, perswazja, techniki sprzedaży, zarządzanie sprzedażą, visual merchandising.

W ogłoszeniu organizatorzy przewidzieli jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Akademia Centrum. Dla tego obiektu miejsce są podane jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Kwota szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Wraz z nim szkolenie osiąga wartość brutto na poziomie 971.70.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Warto sprawdzić z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy zamknięte. Jeśli to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może skutecznie zmniejszyć ilość dostępnych szkoleń.

Na sam koniec przypominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Merchandising – efektywna ekspozycja towaru, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Sprzedaż, handlowe, perswazja, techniki sprzedaży, zarządzanie sprzedażą, visual merchandising – zaprasza Akademia Marketingu ATRIUM posiadająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Merchandising – efektywna ekspozycja towaru.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *