Techniki negocjacji i wywierania wpływu przez telefon, Kraków

Szkolenie o nazwie Techniki negocjacji i wywierania wpływu przez telefon, które tutaj przedstawiamy, jest jednym z oferty firmy szkoleniowej Progress Project Sp. z o.o.. Szczegóły opisu pozwalają stwierdzić, iż ma planowany początek w dniu 2013-05-23 i potrwa ono do 2013-05-24.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została dodana z kategorią: Sprzedaż, Interpersonalne, asertywność, efektywna komunikacja, wywieranie wpływu, negocjacje, techniki sprzedaży, zarządzanie sprzedażą.

Warto sprawdzić z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy zamknięte. Gdy to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może mocno zmniejszyć liczbę szkoleń.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty deklarowana przez firmę w Hotel Chopin. Dla obiektu tego położenie zostało określone jako Kraków woj. Małopolskie.

Zastanówmy się… Czym wyróżnia się szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to forma zajęć pozaszkolnych, która ma za cel uzupełnienie ogólnych lub zawodowych kwalifikacji wymaganych do wykonywania zawodu bądź też jej zdobycia.

Cena szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga kwotę brutto na poziomie 1586.70.

Obliczona tu kwota to promocja typu Rabat, która obowiązuje do dnia 2013-05-22, a sam upust, w stosunku do ceny bazowej, to 200 PLN.

Wnętrze obiektu powinno być adekwatne dla sugerowanej liczby uczestników. Warto także sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Kończąc wspominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Techniki negocjacji i wywierania wpływu przez telefon, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Interpersonalne, asertywność, efektywna komunikacja, wywieranie wpływu, negocjacje, techniki sprzedaży, zarządzanie sprzedażą – zaprasza Progress Project Sp. z o.o. mająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Techniki negocjacji i wywierania wpływu przez telefon.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *