Mind mapping czyli optymalne wykorzystanie map myśli na płaszczyźnie zawodowej i osobistej (7h), Kraków

Przebieg szkolenia pt.: Mind mapping czyli optymalne wykorzystanie map myśli na płaszczyźnie zawodowej i osobistej (7h), jest planowany w dniu 2012-10-09. Jesteśmy znani jako Gowork.pl i prowadzący szkolenia i chcemy zaprezentować jedno z nich.

Zaznaczono także, iż jest ono powiązane z kategorią: Menedżerskie, Interpersonalne, rozwój osobisty, zarządzanie sobą w czasie, kreatywność. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Zastanówmy się… Czym wyróżnia się szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie słownikowe, jest to pewna forma zajęć pozaszkolnych mająca za cel uzupełnienie ogólnych lub zawodowych zdolności wymaganych do wykonywania pracy albo jej zdobycia.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Obiekt szkoleniowy.Położenie jest w ofercie wyznaczone jako Kraków województwo Małopolskie.

Kwota szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 0%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga kwotę brutto na poziomie 400.00.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Na koniec wspominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Mind mapping czyli optymalne wykorzystanie map myśli na płaszczyźnie zawodowej i osobistej (7h), przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Interpersonalne, rozwój osobisty, zarządzanie sobą w czasie, kreatywność – zaprasza Gowork.pl posiadająca swą siedzibę w miejscowości WARSZAWA.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Mind mapping czyli optymalne wykorzystanie map myśli na płaszczyźnie zawodowej i osobistej (7h).

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *