SZTUKA WYSTĄPIEŃ PUBLICZNYCH. AUTOPREZENTACJA I SAVOIR VIVRE, Warszawa

Termin szkolenia zatytułowanego: SZTUKA WYSTĄPIEŃ PUBLICZNYCH. AUTOPREZENTACJA I SAVOIR VIVRE, jest przewidziany w dniu 2012-11-07. Jesteśmy znani jako BUSINESS STUDIO Szkolenia dla biznesu i organizator szkoleń i pragniemy zaoferować jedno z nich.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została powiązana z kategorią: Biznesowe, Interpersonalne, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, autoprezentacja, wystąpienia publiczne, wywieranie wpływu.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie zapowiadana przez firmę w sala szkoleniowa BUSINESS STUDIO. Dla obiektu tego położenie zostało wyznaczone jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Zamieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez firmę na 1660.50 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Tyle że podanie tylko nazwy miasta nie jest w pełni właściwie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym szybciej może się okazać, że uczestnicy wskażą problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dojazd nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie parkingu jest trudne.

Ważną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu SZTUKA WYSTĄPIEŃ PUBLICZNYCH. AUTOPREZENTACJA I SAVOIR VIVRE, przypisanego do kategorii – Biznesowe, Interpersonalne, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, autoprezentacja, wystąpienia publiczne, wywieranie wpływu – zaprasza BUSINESS STUDIO Szkolenia dla biznesu posiadająca swą siedzibę w mieście Piaseczno.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: SZTUKA WYSTĄPIEŃ PUBLICZNYCH. AUTOPREZENTACJA I SAVOIR VIVRE.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *