SZTUKA WYSTĄPIEŃ PUBLICZNYCH. AUTOPREZENTACJA I SAVOIR VIVRE, Warszawa

Szkolenie pt. SZTUKA WYSTĄPIEŃ PUBLICZNYCH. AUTOPREZENTACJA I SAVOIR VIVRE, które tutaj przedstawiamy, jest jednym z bogatszej oferty firmy BUSINESS STUDIO Szkolenia dla biznesu. Szczegóły opisu pozwalają stwierdzić, iż jest planowany w dniu 2012-11-21.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została związana z kategorią: Biznesowe, Interpersonalne, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, autoprezentacja, wystąpienia publiczne, wywieranie wpływu.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie deklarowana przez organizatora w sala szkoleniowa BUSINESS STUDIO. Dla obiektu tego miejsce zostało wyznaczone jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Kwota szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Łącznie z nim szkolenie osiąga wartość brutto na poziomie 1660.50.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają prościej. Tyle że podanie jedynie nazwy miasta nie jest zbyt dobrze ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym łatwiej może się okazać, że uczestnicy wskażą problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dojazd nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie parkingu jest kłopotliwe.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu SZTUKA WYSTĄPIEŃ PUBLICZNYCH. AUTOPREZENTACJA I SAVOIR VIVRE, przypisanego do kategorii – Biznesowe, Interpersonalne, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, autoprezentacja, wystąpienia publiczne, wywieranie wpływu – zaprasza BUSINESS STUDIO Szkolenia dla biznesu z siedzibą w miejscowości Piaseczno.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: SZTUKA WYSTĄPIEŃ PUBLICZNYCH. AUTOPREZENTACJA I SAVOIR VIVRE.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *