SZTUKA WYSTĄPIEŃ PUBLICZNYCH. AUTOPREZENTACJA I SAVOIR VIVRE, Warszawa

Przedstawiamy Państwu następne szkolenie BUSINESS STUDIO Szkolenia dla biznesu pt.: SZTUKA WYSTĄPIEŃ PUBLICZNYCH. AUTOPREZENTACJA I SAVOIR VIVRE. Według prowadzących i szczegółów podanych do wiadomości chętnych, termin jest przewidziany w dniu 2012-12-21.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została dodana z kategorią: Biznesowe, Interpersonalne, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, autoprezentacja, wystąpienia publiczne, wywieranie wpływu.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział sala szkoleniowa BUSINESS STUDIO.Położenie jest w ofercie zaznaczone jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy wartość brutto, którą wyceniono przez firmę na 1660.50 PLN.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Na sam koniec przypominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu SZTUKA WYSTĄPIEŃ PUBLICZNYCH. AUTOPREZENTACJA I SAVOIR VIVRE, przypisanego do kategorii – Biznesowe, Interpersonalne, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, autoprezentacja, wystąpienia publiczne, wywieranie wpływu – zachęca BUSINESS STUDIO Szkolenia dla biznesu posiadająca swą siedzibę w miejscowości Piaseczno.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: SZTUKA WYSTĄPIEŃ PUBLICZNYCH. AUTOPREZENTACJA I SAVOIR VIVRE.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *