Ochrona danych osobowych w placówkach służby zdrowia, Łódź

Data szkolenia : Ochrona danych osobowych w placówkach służby zdrowia, jest planowany w dniu 2012-10-26. Jesteśmy znani jako Centrum Szkoleniowe AGAMON i organizator szkoleń i pragniemy przedstawić jedno z nich.

Dodano także, iż jest ono związane z kategorią: Prawne, Medyczne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Pomyślmy… Czym charakteryzuje się szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie słownikowe, jest to pewna forma aktywności, która ma za cel uzupełnienie ogólnych lub zawodowych zdolności koniecznych do wykonywania pracy albo samego jej uzyskania.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty zarezerwowana przez organizatora w Hotel Iness. Dla obiektu tego miejsce zostało podane jako Łódź województwo Łódzkie.

Warto zobaczyć z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy zamknięte. Jeśli to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Czasem jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie ograniczyć ilość dostępnych szkoleń.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy wartość brutto, którą oszacowano przez organizatora na 430.50 PLN.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają prościej. Niestety podanie jedynie nazwy miasta nie pozwala zbyt dokładnie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym prędzej może się okazać, że uczestnicy wskażą problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dotarcie nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie parkingu jest utrudnione.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Na sam koniec wspominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Ochrona danych osobowych w placówkach służby zdrowia, przypisanego do kategorii – Prawne, Medyczne – zaprasza Centrum Szkoleniowe AGAMON posiadająca siedzibę w mieście Bielsko-Biała.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Ochrona danych osobowych w placówkach służby zdrowia.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *