Szkolenie z Groomingu – kurs strzyżenia psów, Warszawa

Szkolenie zatytułowane Szkolenie z Groomingu – kurs strzyżenia psów, które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z pełniejszej oferty firmy Gowork.pl. Detale opisu pozwalają dostrzec, iż ma przewidziany start w dniu 2012-10-15 i potrwa ono do 2012-10-26.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została związana z kategorią: Zawodowe.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty zarezerwowana przez organizatora w GOWORK.PL. Dla obiektu tego miejsce zostało zaznaczone jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Zamieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez organizatora na 1990.00 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Na zakończenie wspominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu Szkolenie z Groomingu – kurs strzyżenia psów, przypisanego do kategorii – Zawodowe – zachęca Gowork.pl z siedzibą w mieście WARSZAWA.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Szkolenie z Groomingu – kurs strzyżenia psów.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *