Kurs Grafiki komputerowej, Bydgoszcz

Oferujemy Państwu następne szkolenie Gowork.pl pt.: Kurs Grafiki komputerowej. Według prowadzących i informacji podanych do wiadomości chętnych, termin ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2012-10-11 oraz zakończy się 2012-11-02.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została powiązana z kategorią: Zawodowe.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie zapowiadana przez prowadzących w GoWork.pl. Dla obiektu tego położenie zostało zaznaczone jako Bydgoszcz woj. Kujawsko – Pomorskie.

Kwota szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 0%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga kwotę brutto w wysokości 499.00.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Ważną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Na zakończenie wspominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Kurs Grafiki komputerowej, przypisanego do kategorii – Zawodowe – zaprasza Gowork.pl z siedzibą w mieście WARSZAWA.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Kurs Grafiki komputerowej.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *