Szkolenie System okresowych ocen pracowniczych, Łódź

Przebieg szkolenia o nazwie: Szkolenie System okresowych ocen pracowniczych, jest przewidziany w dniu 2012-09-21. Jesteśmy znani jako Gowork.pl i organizator szkoleń i pragniemy przedstawić Państwu jedno z nich.

Wspomniano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Dział Personalny HR, okresowa ocena pracowników. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

W ogłoszeniu organizatorzy wskazali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia GoWork.pl. Dla tego obiektu położenie są zaznaczone jako Łódź woj. Łódzkie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez firmę na 430.00 PLN.

Sale powinny być adekwatne dla maksymalnej liczby uczestników. Dobrze też zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub odłożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Szkolenie System okresowych ocen pracowniczych, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, okresowa ocena pracowników – zachęca Gowork.pl mająca siedzibę w miejscowości WARSZAWA.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: Szkolenie System okresowych ocen pracowniczych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *