Szkolenie System okresowych ocen pracowniczych, Bydgoszcz

Data szkolenia pt.: Szkolenie System okresowych ocen pracowniczych, jest planowany w dniu 2012-09-21. Jesteśmy znani jako Gowork.pl i organizator szkoleń i pragniemy zaprezentować jedno z nich.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została powiązana z kategorią: Dział Personalny HR, okresowa ocena pracowników.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty przewidywana przez firmę w GoWork.pl. Dla obiektu tego położenie zostało podane jako Bydgoszcz woj. Kujawsko – Pomorskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego doliczeniu uzyskujemy wartość brutto, którą wyceniono przez organizatora na 430.00 PLN.

Wnętrze obiektu powinno być adekwatne dla sugerowanej liczby uczestników. Dobrze także zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przełożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Na zakończenie przypominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Szkolenie System okresowych ocen pracowniczych, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, okresowa ocena pracowników – zaprasza Gowork.pl posiadająca siedzibę w miejscowości WARSZAWA.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Szkolenie System okresowych ocen pracowniczych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *