Szkolenie okresowe pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych, Piotrków Trybunalski

Szkolenie o nazwie Szkolenie okresowe pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych, które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z oferty firmy Seka ŁÓDŹ. Szczegóły opisu pozwalają stwierdzić, iż jest przewidziany w dniu 2012-12-06.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została powiązana z kategorią: BHP.

W ogłoszeniu organizatorzy przewidzieli jako miejsce odbywania szkolenia SEKA Piotrków Trybunalski. Dla tego obiektu dane zostały wyznaczone jako Piotrków Trybunalski woj. Łódzkie.

Wartość szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 0%. Łącznie z nim szkolenie osiąga kwotę brutto w wysokości 60.00.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Niestety podanie jedynie nazwy miasta nie pozwala zbyt dokładnie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym łatwiej może wyjść na jaw, że uczestnicy mają problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dotarcie nie jest niezbyt prosty lub znalezienie miejsca postoju jest utrudnione.

Ważną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Na koniec przypominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Szkolenie okresowe pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych, przypisanego do kategorii – BHP – zachęca Seka ŁÓDŹ posiadająca swą siedzibę w miejscowości ŁÓDŹ.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Szkolenie okresowe pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *