MS Excel – poziom średniozaawansowany, Skierniewice

Data szkolenia : MS Excel – poziom średniozaawansowany, ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-11-22, zaś koniec 2012-11-23. Jesteśmy znani jako Seka ŁÓDŹ i organizator szkoleń i pragniemy zaoferować Państwu jedno z nich.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została połączona z kategorią: Informatyczne IT.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty przewidywana przez firmę w SEKA Skierniewice. Dla obiektu tego położenie zostało wyznaczone jako Skierniewice woj. Łódzkie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego doliczeniu uzyskujemy kwotę brutto, którą oszacowano przez firmę na 450.00 PLN.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają prościej. Niestety podanie jedynie nazwy miasta nie pozwala w pełni właściwie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym prędzej może się okazać, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dotarcie nie zawsze jest łatwy lub znalezienie miejsca postoju bywa trudne.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Kończąc przypominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu MS Excel – poziom średniozaawansowany, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT – zachęca Seka ŁÓDŹ z siedzibą w miejscowości ŁÓDŹ.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: MS Excel – poziom średniozaawansowany.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *