Szkolenie okresowe pracowników administracyjno-biurowych, Białystok

Przebieg szkolenia : Szkolenie okresowe pracowników administracyjno-biurowych, jest planowany w dniu 2012-09-25. Jesteśmy znani jako SEKA S.A. Oddział Białystok i organizator szkoleń i pragniemy przedstawić jedno z nich.

Zasugerowano także, iż jest ono powiązane z kategorią: BHP. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

W ogłoszeniu prowadzący zadeklarowali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia SEKA S.A. Oddział Białystok. Dla tego obiektu miejsce zostały podane jako Białystok województwo Podlaskie.

Zamieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez firmę na 70.00 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Ważną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Na zakończenie wspominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Szkolenie okresowe pracowników administracyjno-biurowych, przypisanego do kategorii – BHP – zachęca SEKA S.A. Oddział Białystok posiadająca siedzibę w mieście Białystok.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Szkolenie okresowe pracowników administracyjno-biurowych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *