OPISY STANOWISK I METODY WARTOŚCIOWANIA STANOWISK PRACY, Warszawa

Przedstawiamy kolejne szkolenie firmy WIK Consulting Doradztwo HR Szkolenia pt.: OPISY STANOWISK I METODY WARTOŚCIOWANIA STANOWISK PRACY. Według prowadzących i szczegółów podanych do wiadomości chętnych, termin ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2012-10-01, zaś koniec 2012-10-02.

Zasugerowano także, iż jest ono związane z kategorią: Dział Personalny HR. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

W ogłoszeniu organizatorzy wskazali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia CoWork. Dla tego obiektu dane są zaznaczone jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Zastanówmy się, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w sytuacji ciągłych kilkudniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w koszt czy należy o to zadbać samemu. O wszystko to najlepiej zapytać prowadzących, jeśli nie było zaznaczone w opisie.

Wartość szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga cenę brutto na poziomie 1832.70.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Ważną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Na zakończenie wspominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu OPISY STANOWISK I METODY WARTOŚCIOWANIA STANOWISK PRACY, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR – zaprasza WIK Consulting Doradztwo HR Szkolenia mająca siedzibę w mieście Konin.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: OPISY STANOWISK I METODY WARTOŚCIOWANIA STANOWISK PRACY.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *