Szkolenie okresowe pracowników administracyjno-biurowych, Bełchatów

Szkolenie pt. Szkolenie okresowe pracowników administracyjno-biurowych, które tutaj przedstawiamy, jest jednym z bogatszej oferty firmy szkoleniowej Seka ŁÓDŹ. Detale opisu pozwalają dostrzec, iż jest planowany w dniu 2012-10-16.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została dodana z kategorią: BHP.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty przewidywana przez firmę w SEKA BEŁCHATÓW. Dla obiektu tego miejsce zostało podane jako Bełchatów województwo Łódzkie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą oszacowano przez prowadzących na 60.00 PLN.

Sale powinny być odpowiednie dla sugerowanej ilości uczestników. Dobrze też sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Na zakończenie przypominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Szkolenie okresowe pracowników administracyjno-biurowych, przypisanego do kategorii – BHP – zachęca Seka ŁÓDŹ mająca swą siedzibę w miejscowości ŁÓDŹ.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Szkolenie okresowe pracowników administracyjno-biurowych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *