Szkolenie okresowe pracodawców i innych osób kierujących pracownikami, Bełchatów

Chcemy Państwu przedstawić Szkolenie okresowe pracodawców i innych osób kierujących pracownikami. Jest to szkolenie, którego termin jest przewidziany w dniu 2012-11-28. Organizatorem jest firma Seka ŁÓDŹ, która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Zasugerowano także, iż jest ono powiązane z kategorią: BHP. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty deklarowana przez organizatora w SEKA BEŁCHATÓW. Dla obiektu tego miejsce zostało podane jako Bełchatów województwo Łódzkie.

Cena szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 0%. Łącznie z nim szkolenie osiąga cenę brutto w wysokości 140.00.

Ważną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Ważną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Na koniec przypominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Szkolenie okresowe pracodawców i innych osób kierujących pracownikami, przypisanego do kategorii – BHP – zaprasza Seka ŁÓDŹ posiadająca swą siedzibę w mieście ŁÓDŹ.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Szkolenie okresowe pracodawców i innych osób kierujących pracownikami.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *