Szkolenie okresowe pracodawców i innych osób kierujących pracownikami, Piotrków Trybunalski

Przedstawiamy następne szkolenie firmy Seka ŁÓDŹ zatytułowane: Szkolenie okresowe pracodawców i innych osób kierujących pracownikami. Według prowadzących i szczegółów podanych do wiadomości chętnych, termin jest planowany w dniu 2012-11-29.

Dodano także, iż jest ono powiązane z kategorią: BHP. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie deklarowana przez organizatora w SEKA Piotrków Trybunalski. Dla obiektu tego miejsce zostało zaznaczone jako Piotrków Trybunalski województwo Łódzkie.

Zamieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez firmę na 140.00 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Na koniec wspominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Szkolenie okresowe pracodawców i innych osób kierujących pracownikami, przypisanego do kategorii – BHP – zachęca Seka ŁÓDŹ posiadająca swą siedzibę w mieście ŁÓDŹ.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Szkolenie okresowe pracodawców i innych osób kierujących pracownikami.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *