Szkolenie okresowe pracodawców i innych osób kierujących pracownikami, Piotrków Trybunalski

Pragniemy przedstawić Szkolenie okresowe pracodawców i innych osób kierujących pracownikami. Jest to szkolenie, którego termin jest przewidziany w dniu 2012-10-24. Organizatorem jest firma Seka ŁÓDŹ, która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Zasugerowano także, iż jest ono związane z kategorią: BHP. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

W ogłoszeniu organizatorzy wskazali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia SEKA Piotrków Trybunalski. Dla tego obiektu miejsce zostały wyszczególnione jako Piotrków Trybunalski woj. Łódzkie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą oszacowano przez prowadzących na 140.00 PLN.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla maksymalnej ilości uczestników. Warto także sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Na sam koniec przypominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Szkolenie okresowe pracodawców i innych osób kierujących pracownikami, przypisanego do kategorii – BHP – zaprasza Seka ŁÓDŹ posiadająca siedzibę w mieście ŁÓDŹ.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Szkolenie okresowe pracodawców i innych osób kierujących pracownikami.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *