Szkolenie okresowe pracodawców i innych osób kierujących pracownikami, Kraków

Chcemy Państwu zaoferować Szkolenie okresowe pracodawców i innych osób kierujących pracownikami. Jest to szkolenie, którego data ma przewidziany początek w dniu 2012-10-15 i potrwa ono do 2012-10-17. Organizatorem jest firma SEKA S.A. Kraków, która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została połączona z kategorią: BHP, Zarządzanie, pracodawców i kierowników, kierownicze.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział SEKA S.A..Miejsce jest w ofercie wyznaczone jako Kraków woj. Małopolskie.

Wartość szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 0%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga cenę brutto w wysokości 200.00.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla maksymalnej liczby uczestników. Warto też sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Kończąc przypominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Szkolenie okresowe pracodawców i innych osób kierujących pracownikami, przypisanego do kategorii – BHP, Zarządzanie, pracodawców i kierowników, kierownicze – zachęca SEKA S.A. Kraków z siedzibą w mieście Kraków.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Szkolenie okresowe pracodawców i innych osób kierujących pracownikami.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *