Szkolenie okresowe pracodawców i innych osób kierujących pracownikami, Kraków

Termin szkolenia : Szkolenie okresowe pracodawców i innych osób kierujących pracownikami, ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2012-11-19 oraz zakończy się 2012-11-21. Jesteśmy znani jako SEKA S.A. Kraków i prowadzący szkolenia i chcemy zaoferować jedno z nich.

Dodano także, iż jest ono związane z kategorią: BHP, Zarządzanie, pracodawców i kierowników, kierownicze. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie przewidywana przez prowadzących w SEKA S.A.. Dla obiektu tego położenie zostało zaznaczone jako Kraków województwo Małopolskie.

Wartość szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 0%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga wartość brutto w wysokości 200.00.

Sale powinny być odpowiednie dla maksymalnej liczby uczestników. Warto także sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przełożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Szkolenie okresowe pracodawców i innych osób kierujących pracownikami, przypisanego do kategorii – BHP, Zarządzanie, pracodawców i kierowników, kierownicze – zachęca SEKA S.A. Kraków z siedzibą w miejscowości Kraków.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Szkolenie okresowe pracodawców i innych osób kierujących pracownikami.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *