Szkolenie okresowe pracodawców i innych osób kierujących pracownikami, Kielce

Chcemy Państwu zaprezentować Szkolenie okresowe pracodawców i innych osób kierujących pracownikami. Jest to szkolenie, którego przebieg jest przewidziany w dniu 2012-12-19. Organizatorem jest firma SEKA S.A. Oddział Kielce, która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Zasugerowano także, iż jest ono powiązane z kategorią: BHP, pracodawców i kierowników. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

W ogłoszeniu prowadzący zadeklarowali jako miejsce odbywania szkolenia SEKA S.A. Oddział Kielce. Dla tego obiektu miejsce zostały wyznaczone jako Kielce woj. Świętokrzyskie.

Cena szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 0%. Łącznie z nim szkolenie osiąga wartość brutto na poziomie 150.00.

Sale powinny być odpowiednie dla sugerowanej liczby uczestników. Dobrze także sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przełożenie na inny, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Na koniec wspominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Szkolenie okresowe pracodawców i innych osób kierujących pracownikami, przypisanego do kategorii – BHP, pracodawców i kierowników – zaprasza SEKA S.A. Oddział Kielce mająca siedzibę w miejscowości Kielce.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: Szkolenie okresowe pracodawców i innych osób kierujących pracownikami.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *