Szkolenie okresowe pracodawców i innych osób kierujących pracownikami, Kielce

Przebieg szkolenia o nazwie: Szkolenie okresowe pracodawców i innych osób kierujących pracownikami, jest planowany w dniu 2012-11-29. Jesteśmy znani jako SEKA S.A. Oddział Kielce i prowadzący szkolenia i pragniemy przedstawić jedno z nich.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została powiązana z kategorią: BHP, pracodawców i kierowników.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował SEKA S.A. Oddział Kielce.Położenie jest w ofercie wyznaczone jako Kielce woj. Świętokrzyskie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą oszacowano przez prowadzących na 150.00 PLN.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Niestety podanie wyłącznie nazwy miasta nie pozwala w pełni dokładnie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym szybciej może się okazać, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dotarcie nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie parkingu bywa kłopotliwe.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Kończąc przypominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu Szkolenie okresowe pracodawców i innych osób kierujących pracownikami, przypisanego do kategorii – BHP, pracodawców i kierowników – zachęca SEKA S.A. Oddział Kielce mająca swą siedzibę w miejscowości Kielce.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Szkolenie okresowe pracodawców i innych osób kierujących pracownikami.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *