Szkolenie okresowe BHP pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych, Łódź

Oferujemy nowe szkolenie firmy Work Training s.c. pt.: Szkolenie okresowe BHP pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych. Według prowadzących i informacji podanych do wiadomości chętnych, termin jest przewidziany w dniu 2013-09-03.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została dodana z kategorią: BHP, stanowiska robotnicze.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Łódź Centrum Biurowe.Miejsce jest w ofercie podane jako Łódź woj. Łódzkie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą oszacowano przez prowadzących na 59.50 PLN.

Prowadzący dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny wyjściowej, jest równy 15%, a czas jej obowiązywania podano jako do dnia 2013-08-30.

Istotną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Pomyślmy… Czym wyróżnia się szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje, jest to pewna forma zajęć pozaszkolnych posiadająca na celu uzyskanie ogólnych lub zawodowych umiejętności potrzebnych do wykonywania pracy albo też jej uzyskania.

Na zakończenie wspominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Szkolenie okresowe BHP pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych, przypisanego do kategorii – BHP, stanowiska robotnicze – zaprasza Work Training s.c. z siedzibą w mieście Łódź.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Szkolenie okresowe BHP pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *