Szkolenie okresowe BHP pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych, Łódź

Prezentujemy Państwu kolejne szkolenie Work Training s.c. zatytułowane: Szkolenie okresowe BHP pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych. Według prowadzących i szczegółów podanych do wiadomości chętnych, termin jest przewidziany w dniu 2013-09-16.

Dodano także, iż jest ono powiązane z kategorią: BHP, stanowiska robotnicze. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty przewidywana przez firmę w Łódź Centrum Biurowe. Dla obiektu tego miejsce zostało określone jako Łódź województwo Łódzkie.

Pomyślmy, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy cateringu będą dostępne. Co w przypadku ciągłych kilkudniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać samemu. O wszystko to można zapytać prowadzących, jeśli nie było napisane w opisie.

Zamieszczone tu szkolenie jest wycenione przez organizatora na 59.50 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu Rabat. Potrwa ona do dnia 2013-09-13 i bonifikata wynosi według prowadzących 15%.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Na koniec wspominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Szkolenie okresowe BHP pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych, przypisanego do kategorii – BHP, stanowiska robotnicze – zaprasza Work Training s.c. mająca swą siedzibę w miejscowości Łódź.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Szkolenie okresowe BHP pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *