Szkolenie okresowe BHP pracowników administracyjno-biurowych, Łódź

Przedstawiamy Państwu kolejne szkolenie Work Training s.c. o nazwie: Szkolenie okresowe BHP pracowników administracyjno-biurowych. Według organizatora i detali podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest planowany w dniu 2013-04-22.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została związana z kategorią: BHP, administracyjno-biurowe.

W ogłoszeniu organizatorzy przewidzieli jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Łódź Centrum Biurowe. Dla tego obiektu szczegóły są zaznaczone jako Łódź województwo Łódzkie.

Cena szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 0%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga wartość brutto w wysokości 59.50.

Wyliczona tu wartość to promocja typu Rabat, która obowiązuje do dnia 2013-04-19, a sam upust, w stosunku do ceny bazowej, wynosi 15%.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla maksymalnej liczby uczestników. Dobrze też sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Kończąc przypominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Szkolenie okresowe BHP pracowników administracyjno-biurowych, przypisanego do kategorii – BHP, administracyjno-biurowe – zaprasza Work Training s.c. mająca swą siedzibę w mieście Łódź.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Szkolenie okresowe BHP pracowników administracyjno-biurowych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *