Szkolenie okresowe BHP pracowników administracyjno-biurowych, Łódź

Przedstawiamy Państwu kolejne szkolenie Work Training s.c. o nazwie: Szkolenie okresowe BHP pracowników administracyjno-biurowych. Według organizatora i detali podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest planowany w dniu 2013-04-22.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została związana z kategorią: BHP, administracyjno-biurowe.

W ogłoszeniu organizatorzy przewidzieli jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Łódź Centrum Biurowe. Dla tego obiektu szczegóły są zaznaczone jako Łódź województwo Łódzkie.

Cena szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 0%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga wartość brutto w wysokości 59.50.

Wyliczona tu wartość to promocja typu Rabat, która obowiązuje do dnia 2013-04-19, a sam upust, w stosunku do ceny bazowej, wynosi 15%.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla maksymalnej liczby uczestników. Dobrze też sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Kończąc przypominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Szkolenie okresowe BHP pracowników administracyjno-biurowych, przypisanego do kategorii – BHP, administracyjno-biurowe – zaprasza Work Training s.c. mająca swą siedzibę w mieście Łódź.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Szkolenie okresowe BHP pracowników administracyjno-biurowych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *